Loading color scheme

Profil firmy

Jsme soukromá firma s ryze českým kapitálem, skládající se z jedné společnosti HACO, spol. s r.o. založené v roce 1994. Přicházíme s dlouholetou úspěšnou činností v tržním hospodářství, s referencemi našich odběratelů v mnoha místech ČR, SR, Maďarska, Rumunska, Lotyšska, Litvy, Bulharska, Chorvatska, Slovinska, Bosny a Hercegoviny, Srbska, Kosova, Albánie, Německa, Velké Británie, Francie, Ukrajiny, Ruska.

Předmětem činnosti firmy jsou zejména vývoj a konstrukce plastových a kovových výrobků a zpracování termoplastů technologií vstřikování do forem na německých respektive rakouských strojích ARBURG a ENGEL.

Číst více

OPRAVY FOREM, NÁSTROJŮ METODOU LASEROVÉHO NAVAŘOVÁNÍ

Laserovým navařováním opravujeme hrany, tvarové části na vstřikovacích formách, pracovní hrany lisovacích, tvářecích nástrojů, opotřebené strojní součástky. Také provádíme korektury a opravy konstrukčních dílů.

LEŠTĚNÍ TVAROVÝCH DÍLŮ FOREM

Firma HACO, spol. s r.o. nabízí kompletní servis vstřikovacích forem a to formou: laserové navařování, navařování metodou TIG a microTIG, ruční začištění návarů, leštění forem (technický lesk, zrcadlový lesk, leštění pod chrom a dezén), leštění nástrojové oceli, leštění slitiny hliníku, slitiny mědi a leštění kovů.

STÁHNĚTE SI NAŠÍ APLIKACI

Nyní na Google PlayStáhnout v App StoreZjednodušení procesu objednávky, možnost využití skenu čárového kódu a mnoho dalších výhod.

Jsme tým zkušených profesionálů z oboru a jsme tu pro Vás.

Eliška Vokněrová

asistentka obchodu
+420 482 750 620
obchodni3@haco.cz

 

Ivana Růžičková

asistentka obchodu
+420 482 750 620
obchodni1@haco.cz

Petra Ježková

asistentka obchodu
+420 482 750 620
obchodni2@haco.cz

Ivana Martinková

účetní
uctarna1@haco.cz

Oliver Hejduk

laserové navařování
+420 728 854 925
nastrojarna@haco.cz

Michal Šrek

navařování TIGem, laserové navařování
+420 733 386 921
nastrojarna@haco.cz