Loading color scheme

Profil firmy

Jsme soukromá firma s ryze českým kapitálem, skládající se z jedné společnosti HACO, spol. s r.o. založené v roce 1994. Přicházíme s dlouholetou úspěšnou činností v tržním hospodářství, s referencemi našich odběratelů v mnoha místech ČR, SR, Maďarska, Rumunska, Lotyšska, Litvy, Bulharska, Chorvatska, Slovinska, Bosny a Hercegoviny, Srbska, Kosova, Albánie, Německa, Velké Británie, Francie, Ukrajiny, Ruska.

Předmětem činnosti firmy jsou zejména vývoj a konstrukce plastových a kovových výrobků a zpracování termoplastů technologií vstřikování do forem na německých respektive rakouských strojích ARBURG a ENGEL.

Číst více

DVÍŘKA

Dvířka jsou určena pro zakrývání stavebních otvorů v budovách občanské a průmyslové výstavby.

VĚTRACÍ MŘÍŽKY

Větrací mřížky jsou určeny pro stavební účely k zakrývání stavebních otvorů a k odvětrávání bytových, půdních, sklepních prostor.

VENTILAČNÍ SYSTÉM

Plastový stavebnicový ventilační systém je určený pro větrání bytových prostor (kuchyně, koupelny, WC a podobně).

VENTILÁTORY

Domovní axiální ventilátory jsou vhodné pro odvětrání domácností, zejména kuchyní, koupelen, toalet, ale i sklepů, půd a jiných prostor občanské výstavby.

REKUPERACE

Větrání je nepostradatelné pro zdravé prostředí ve vašem domě či bytě. Ventilační systém zajišťuje přívod zdravého vzduchu a odvádí odpadní vzduch. Více informací získáte na webu našeho partnera Vasco.eu

VPUSTI

Podlahová vpust je určena pro vnitřní použití do budov. Slouží jako bodové odvodnění podlahových ploch.

LEŠTĚNÍ TVAROVÝCH DÍLŮ FOREM

Firma HACO, spol. s.r.o. nabízí kompletní servis vstřikovacích forem a to formou: laserové navařování, navařování metodou TIG a microTIG, ruční začištění návarů, leštění forem (technický lesk, zrcadlový lesk, leštění pod chrom a dezén), leštění nástrojové oceli, leštění slitiny hliníku, slitiny mědi a leštění kovů.

OPRAVY FOREM, NÁSTROJŮ METODOU LASEROVÉHO NAVAŘOVÁNÍ

Laserovým navařováním opravujeme hrany, tvarové části na vstřikovacích formách, pracovní hrany lisovacích, tvářecích nástrojů, opotřebené strojní součástky. Také provádíme korektury a opravy konstrukčních dílů.

STÁHNĚTE SI NAŠÍ APLIKACI

Nyní na Google PlayStáhnout v App StoreZjednodušení procesu objednávky, možnost využití skenu čárového kódu a mnoho dalších výhod.

Jsme tým zkušených profesionálů z oboru a jsme tu pro Vás.

Jolana Posledníková

manažer nákupu, marketing
+420 737 568 337
nakup@haco.cz