Loading color scheme

LASEROVÉ A TIG NAVAŘOVÁNÍ

Laserovým navařováním opravujeme hrany, tvarové části na vstřikovacích formách, pracovní hrany lisovací, tvářící nástroje, opotřebené strojní součástky. Také provádíme korektury  a opravy konstrukčních dílů. Jsme schopni vám nabídnout i držet pohotovosti.

haco10040 Výhody laserové technologie spočívají ve velmi přesném lokálním zpracování, nízkém teplotním ovlivňování okolí a hlavně v nejvyšší možné kvalitě návěští. Výše uvedené aspekty minimalizují náklady na finální opracování navařovaných míst.

Ve firmě HACO, spol. s r.o. je využíván vysoce kvalitní laserový systém YAG s vlnovou délkou 1064 nm a maximálním středním výkonem 300 W. 

Technici firmy HACO jsou schopni podle zadání zákazníka aplikovat návary o tloušťce pouze 0,1 mm až po plochy o několik centimetrů čtverečních a silných několik milimetrů. Tímto způsobem můžete navařit všechny druhy nástrojových ocelí, hliníkových slitin, mědi a slitin mědi (např. Ampco metal nebo Ampcoloy).

OPRAVY FOREM, NÁSTROJŮ METODOU TIG

Pro TIGOVÉ navařování používáme zařízení od německé firmy LORCH, která používá jak jednosměrný, ale i střídavý proud. Proto tato TIG svářečka dokáže navařit nejen nerez a hliník, ale i nástrojové oceli a kovy.

Po obou typech navařování můžeme na požádání provést ruční začátek čištění a úpravu povrchu leštěním.

Službu provádíme ve výrobní hale HACO v Liberci - Harcově nebo vyjíždíme s laserovou stanicí přímo k zákazníkovi.

Pokud vás zajímá naše služba, oprava nástroje metodou laserového navařování, kontaktujte nás prosím . Rádi vám poskytneme další informace.

V případě reklamace je nutné se řídit reklamačním řádem, který je součástí všeobecných obchodních podmínek-nástrojárny v sekci ke stažení.

Pro uplatnění reklamace vyplňte, prosím, tento formulář: